MSI

Ako nájsť správnu nabíjačku do notebooku?

MSI – Celý názov tejto taiwanskej spoločnosti je Micro-Star International Co, Ltd. Túto nadnárodnú firmu založili 4. augusta 1986 zakladatelia Joseph Hsu Jeans Huang Frank Lin Kenny Yu Henry Lu.

Svoju centrálu má v meste Zhonghe provincia New Taipei.

MSI sa rozšírila aj na teritórium pevninskej Číny, založila svoj závod Baoan v Shenzhene v roku 2000 a založila výskumné a vývojové zariadenia v Kunshane v roku 2001. Zároveň poskytuje globálne záručné služby v Severnej Amerike, Južnej Amerike, Ázii, Austrálii a Európe.

Spoločnosť vyrába herné notebooky, herné grafické karty, herné základné dosky ,herné pracovné plochy, All-in-One PC, servery, priemyselné počítače, periférne zariadenia pre počítače, informačné systémy automobilov, panoramatické kamery Wi-Fi ako aj iné elektronické zariadenia.

Príjem skupiny boli v roku 2016 3,4 miliardy amerických dolárov. Počet zamestnancov 2,320 (2018).

Spoločnosť bola sponzorom pre množstvo tímov eSports a je tiež hostiteľom medzinárodnej hernej udalosti MSI Masters Gaming Arena (predtým známej ako MSI Beat IT).

V našom eshope EnergyBOSS.sk nájdete kompletnú ponuku náhradných batérií pre notebook MSI ako aj kompletnú ponuku nabíjačiek pre notebook MSI.

Hľadáte batériu pre váš notebook MSI?

Využite náš zjednodušený Návod ako nájsť batériu pre notebook MSI

Hľadáte nabíjačku pre váš notebook MSI?

Využite náš zjednodušený Návod ako nájsť nabíjačku pre notebook MSI

Hľadáte klávesnicu pre váš notebook MSI?

Využite náš zjednodušený Návod ako nájsť klávesnicu pre notebook MSI

Neboli nájdené žiadne produkty vyhovujúce vašemu výberu.