Acer

Ako nájsť správnu nabíjačku do notebooku?

Acer – Acer Incorporated je taiwanská spoločnosť, ktorá patrí medzi päť popredných dodávateľov osobných počítačov. Vznikla v roku 1976.

Acer sa zaoberá sa výrobou a vývojom osobných počítačov (notebooky, desktopy), serverov, systémov pre uloženie dát, monitorov, periférnych zariadení, digitálnych zariadení a televízorov s LCD obrazovkou. Ďalším sortimentom je riešenie v oblasti elektronického obchodovania pre podniky, pre štátne a vzdelávacie inštitúcie a pre domácich užívateľov. Niektoré výrobky spoločnosti získali rôzne ocenenia, napríklad známe ocenenie  Red Dot, ktorá sa udeľuje za kvalitný design a úroveň inovácie. Acer dlhodobo patrí medzi lídrov v elektrotechnickom priemysle so zameraním na spotrebnú elektroniku.

V súčasnosti je Acer tretím najväčším dodávateľom PC (desktopov) a druhým najväčším dodávateľom notebookov. Firma zamestnáva viac ako 6000 ľudí po celom svete.

V našom eshope EnergyBOSS.sk nájdete kompletnú ponuku náhradných batérií pre notebook ACER ako aj kompletnú ponuku nabíjačiek pre notebook ACER, klávesníc pre notebook ACER

Hľadáte batériu pre váš notebook Acer?

Využite náš zjednodušený Návod ako nájsť batériu pre notebook ACER

Hľadáte nabíjačku pre váš notebook Acer?

Využite náš zjednodušený Návod ako nájsť nabíjačku pre notebook ACER

Hľadáte klávesnicu pre váš notebook Acer?

Využite náš zjednodušený Návod ako nájsť klávesnicu pre notebook ACER

Neboli nájdené žiadne produkty vyhovujúce vašemu výberu.