Hitachi

Hitachi, Ltd. ( Kabushiki-gaisha Hitachi Seisakusho ) je japonská nadnárodná konglomerátna spoločnosť so sídlom v Chiyoda, Tokio , Japonsko. Je materskou spoločnosťou skupiny Hitachi ( Hitachi Gurūpu ) a je súčasťou skupiny spoločností DKB . Hitachi je vysoko diverzifikovaná spoločnosť, ktorá prevádzkuje jedenásť obchodných segmentov: informačné a telekomunikačné systémy, sociálna infraštruktúra, vysoko funkčné materiály a komponenty, finančné služby, energetické systémy, elektronické systémy a zariadenia, automobilové systémy, železničné a mestské systémy, digitálne médiá a spotrebné výrobky, stavebné stroje a iné komponenty a systémy.

Spoločnosť Hitachi bola založená v roku 1910 elektromontérom Namihei Odaira v prefektúre Ibaraki. Prvým výrobkom spoločnosti bol prvý japonský indukčný motor s výkonom 4 kW (5 hp), pôvodne vyvinutý na použitie pri ťažbe medi. Spoločnosť Odaira sa čoskoro stala domácim lídrom v oblasti elektromotorov a infraštruktúry elektrickej energie.

V našom eshope EnergyBOSS.sk nájdete kompletnú ponuku náhradných batérií pre Aku náradie značky Hitachi ako aj kompletnú ponuku nabíjačiek pre Aku náradie Hitachi.

Hľadáte batériu pre Aku náradie značky Hitachi?

Využite náš zjednodušený Návod ako nájsť správnu batériu do Aku náradia Hitachi?

Zobrazený jediný výsledok