AEG

AEG – Allgemeine Elektricitäts-Gesellschaft AG ( nemecká spoločnosť “General Electric Company”) je nemeckým výrobcom elektrických zariadení založená roku 1883 v Berlíne firmou Emil Rathenau ako spoločnosť Deutsche Edison-Gesellschaft für angewandte Elektricität . Po druhej svetovej vojne sa centrála firmy presťahovala do Frankfurtu nad Mohanom.

Spoločnosť sa rozšírila v prvej polovici 20. storočia a prispela svetu mnohými vynálezmi v elektrotechnike. Počas toho istého obdobia vstúpila na trhy s automobilmi a lietadlami. Firma dlhodobo spolupracuje s nemeckými železnica v oblasti elektrifikácie.

V dôsledku rozpadu pôvodnej spoločnosti získala práva na používanie značky AEG firma Electrolux od roku 2005.V súčasnosti Electrolux maximálne aktívne podporuje značku AEG v rôznych oblastiach (telefóny a mobilné telefóny), automatizácia, auto-príslušenstvo, domáce spotrebiče, elektrické náradie, projektory, tlačiarenské zariadenia a spotrebný materiál, zariadenia na úpravu vody, zariadenia na úpravu vody, a zariadení osobnej starostlivosti.

V našom eshope EnergyBOSS.sk nájdete kompletnú ponuku náhradných batérií pre Aku náradie značky AEG ako aj kompletnú ponuku náhradných batérií pre vysávače AEG

Hľadáte batériu pre Aku náradie značky AEG?

Využite náš zjednodušený Návod ako nájsť správnu batériu do Aku náradia AEG?

 • Výpredaj
  Vysávač Batéria Pre Aeg Liliput Ag1411 Ag1412 Ag1413

  Batéria Do Vysávača Aeg Liliput Ag1411 Ag1412 Ag1413

  25.69  19.99  s DPH

  Na objednávku

  Kapacita: 2000mAh
  Napätie: 3.7V
  Technológia článkov: Ni-MH
  Výrobca článkov: Green Cell
  Ochrana proti prebitiu: ÁNO
  Ochrana proti vybitiu: ÁNO
  Stav: NOVÁ
  Záruka: 24 mesiacov

Zobrazený jediný výsledok