Batérie Pre Ebike

 Batéria do elektrického bicykla,Akumulátor do ebike, Akumulátor pre bicykel

Elektrické bicykle (po anglicky EBIKE) sa z roka na rok stávajú viac a viac populárnejším spôsobom dopravy.Spolu s týmto trendom sa vyvíja aj segment batérií do ebiku. V našom eshope ľahko nájdeš akumulátory/batérie rôznych kapacít pre bicykle s napätím 24V ,36V aj 48V typu SilverFish alebo Rear Rack. Tieto batérie sú kompatibilné s tvojim ebikom. Pasujú do všetkých veľkých ale aj menších výrobcov elektrických bicyklov napríklad:

Ecobike   Gazelle   Giant   Yamaha   Haibike  Kalkgoff  Lovelec  Prothete

Akumulátor-batéria je dôležitá súčiastka.Batéria v elektrickom bicykli má priamy vplyv na jeho spoľahlivosť,rýchlosť a dĺžku používania.Preto batérie ktoré ponúka eBOSS musia byť najspoľahlivejšie vo svojej triede.Náš výber produktov je to najlepšie čo môžete pre svoj ebike zakúpiť.Vyznačujú sa vysokou spoľahlivosťou a bezporuchovosťou. Každá z batérií má ukazovaťeľ stavu nabitia.Obvod BMS zas monitoruje bezpečnosť tvojho ebiku pre prípad preťaženia batérie,nadmerného vybitia alebo inej poruchy.Ku každej batérií  je priložená nabíjačka a presné inštrukcie obsluhy.Podobným štandardom sa snažia prispôsobiť svoje výrobky aj iný výrobcovia batérií do ebikov. V súčasnej dobe existuje viacero kvalitných výrobcov batérií ktorý osádzajú vo svojich výrobkoch články Panasonic,Samsung alebo GreenCell.

Z toho dôvodu nemá zmysel zbytočne preplácať drahých,značkových výrobcov keď rovnakú kvalitu-často krát dokonca ešte vyššiu ponúkajú aj alternatívny výrobcovia.
EnergyBOSS pre vás prináša výber tých najlepších producentov s najlepším pomerom CENA/KVALITA.

Ako vybrať vhodnú batériu pre svoj Bicykel?Je to veľmi jednoduché

Predovšetkým treba upresniť aké parametre má mať náhradná batéria.Treba zistiť aké má mať náhradná batéria Napätie (V)  Kapacitu (mAh) a typ batérie-teda akým spôsobom je do vášho bicykla namontovaná.

Ak máš tieto informácie potom ľahko aj sám vyberieš z našej ponuky vhodnú batériu.

Ak si však netrúfaš  batériu objednať ,kukni na nášho sprievodcu Ako nájsť batériu do eBike krok po kroku.

Alebo nám napíš cez náš CHAT ,kde ti určite radi pomôžu s výberom.

Zobrazujú sa výsledky 1–12 z 87