Samsung

Ako nájsť správnu batériu do notebooku?

Samsung znamená v juhokórejčine 3 hviezdy a je nadnárodnou korporáciou so sídlom v meste Samsung Town v Soule v Južnej Kórei. Zahŕňa početné pridružené podniky , väčšina z nich sa združuje pod značkou Samsung a je najväčším juhokórejským obchodným konglomerátom.

Spoločnosť Samsung bola založená spoločnosťou Lee Byung-chul v roku 1938 ako obchodná spoločnosť .

Spoločnosť Samsung od roku 1990 čoraz viac globalizuje svoju činnosť a elektroniku; najmä jej mobilné telefóny a polovodiče sa stali jej najdôležitejším zdrojom príjmov. V roku 2017 má spoločnosť Samsung šiestu najvyššiu celosvetovú hodnotu značky.

Medzi ďalšie významné dcérske spoločnosti patria spoločnosť Samsung Life Insurance (14. najväčšia životná poisťovňa na svete), Samsung Everland (prevádzkovateľ Everland Resort, najstarší zábavný park v Južnej Kórei) a Cheil Worldwide reklamná agentúra meraná príjmami za rok 2012).

Spoločnosť Samsung má silný vplyv na hospodársky vývoj, politiku, médiá a kultúru Južnej Kórei a bola hlavnou hnacou silou pre ” Zázrak na rieke Han “. Jeho pridružené spoločnosti produkujú približne pätinu celkového exportu Južnej Kórey. Príjmy spoločnosti Samsung sa rovnali 17% HDP v Južnej Kórei vo výške 1,082 miliardy dolárov.

V našom eshope EnergyBOSS.sk nájdete kompletnú ponuku náhradných batérií pre notebook Samsung ako aj kompletnú ponuku nabíjačiek pre notebook Samsung, klávesníc pre notebook Samsungnáhradných batérií pre mobil Samsung, batérií pre vysávače Samsung

Hľadáte batériu pre váš notebook Samsung?

Využite náš zjednodušený Návod ako nájsť batériu pre notebook Samsung

Hľadáte nabíjačku pre váš notebook Samsung?

Využite náš zjednodušený Návod ako nájsť nabíjačku pre notebook Samsung

Hľadáte klávesnicu pre váš notebook Samsung?

Využite náš zjednodušený Návod ako nájsť klávesnicu pre notebook Samsung

Zobrazujú sa výsledky 1–12 z 32