Medion Akoya

Ako nájsť správnu batériu do notebooku?

Medion Akoya/Lenovo – Je nemecká spoločnosť na výrobu počítačov ktorú vlastní čínsky gigant Lenovo. Spoločnosť pôsobí v Európe, Spojených štátoch a v regióne Ázie a Tichomoria . Medzi hlavné produkty spoločnosti patria počítače a notebooky, ale aj smartfóny, tabletové počítače, digitálne fotoaparáty, televízory, chladničky, hriankovače a fitness zariadenia.

Výrobky spoločnosti Medion v Austrálii a Spojených štátoch amerických sú k dispozícii výhradne v spoločnostiach Aldi a Super Billing Computers, pričom niektoré výrobky (ako napríklad DVD prehrávače) sa označujú ako značka Tevion (vlastná značka Aldi ). Niektoré z oficiálnych notebookov spoločnosti Medion sa predávali v Severnej Amerike v obchodoch Best Buy a predávali sa v Kanade v Future Shop ako Cicero Computers.

V Spojenom kráľovstve boli výrobky spoločnosti Medion, vrátane notebookov a stolných počítačov, predávané spoločnosťami Aldi, Sainsbury, Somerfield, Woolworths a Tesco a predávané priamo prostredníctvom internetovej stránky spoločnosti Medion a rôznych ďalších online predajcov.

Spoločnosť Medion spustila spoločnosť MEDIONMobile ako spoločnosť ALDIMobile v Austrálii po dohode so spoločnosťou Aldi Stores. Spoločnosť Medion Australia Pty Limited zostala vlastníkom spoločnosti ALDIMobile.

V Číne sú výrobky značky Medion predávané pod značkou Lenovo, ale nie všetky výrobky značky Lenovo sú produkty spoločnosti Medion.

V našom eshope EnergyBOSS.sk nájdete kompletnú ponuku náhradných batérií pre notebook Medion Akoya ako aj kompletnú ponuku nabíjačiek pre notebook Medion Akoya.

Hľadáte batériu pre váš notebook Medion Akoya?

Využite náš zjednodušený Návod ako nájsť batériu pre notebook Medion Akoya

Hľadáte nabíjačku pre váš notebook Medion Akoya?

Využite náš zjednodušený Návod ako nájsť nabíjačku pre notebook Medion Akoya

Hľadáte klávesnicu pre váš notebook Medion Akoya?

Využite náš zjednodušený Návod ako nájsť klávesnicu pre notebook Medion Akoya

Zobrazené všetky 3 výsledky