IBM, Lenovo

Ako nájsť správnu batériu do notebooku?

LENOVO – Oficiálny názov je Lenovo Group Limited. Je najväčší svetový výrobca počítačov – nadnárodná firma s hlavným sídlom v Činskom meste Hong Kong pre Áziu a dvoma v Spojených štátoch a Singapure. Okrem výroby osobných počítačov sa venuje aj vývoju širokej škály pridružených technológií. V lokalitách, kde sídli, a tiež v mestách ako Šanghaj, Šen-čen, Sia-men a Čcheng-tu v Číne a Jamato v Kanagawské prefektúre v Japonsku, vedie vyspelé výskumné centrá. Okrem toho má ďalších 7 výrobných centier v Číne, Malajzii, Indii, USA a Mexiku k tomu štyri hlavné obchodné pobočky – opäť v Pekingu, Singapure a Morrisville v USA a tiež v Paríži.

Pôvodne (od roku 1988, kedy sa stala korporáciou) pôsobila pod značkou Legend, neskôr bol jej názov zmenený na portmonteau “nová legenda” (latinsky Legend novo). V roku 2005 firma kúpila počítačovú divíziu IBM a zaradila sa medzi najväčších výrobcov počítačov na svete. V januári 2014 súhlasilo Lenovo s prevzatím divízie mobilných zariadení firmy Motorola Mobility od firmy Google. Stalo sa takto najväčším výrobcom osobných počítačov na svete.

V našom eshope EnergyBOSS.sk nájdete kompletnú ponuku náhradných batérií pre notebook LENOVO, kompletnú ponuku nabíjačiek pre notebook LENOVOklávesníc pre notebook LENOVO a ponuku Základných dosiek pre notebook LENOVO.

Hľadáte batériu pre váš notebook Lenovo?

Využite náš zjednodušený Návod ako nájsť batériu pre notebook LENOVO

Hľadáte nabíjačku pre váš notebook Lenovo?

Využite náš zjednodušený Návod ako nájsť nabíjačku pre notebook LENOVO

Hľadáte klávesnicu pre váš notebook Lenovo?

Využite náš zjednodušený Návod ako nájsť klávesnicu pre notebook LENOVO

Zobrazujú sa výsledky 1–12 z 248