Asus

Ako nájsť správnu batériu do notebooku?

ASUS – Názov Taiwanskej spoločnosti ASUS alebo presnejšie AsusTek Computer Inc. vychádza z mena Pegas (Pegasus). Pegas bol v gréckej mytológii okrídlený kôň, ktorý bol symbolom múdrosti a poznania. ASUS stelesňuje silu, čistotu a dobrodružného ducha tohoto nádherného tvora. S každým novým výrobkom, ktorý táto firma vytvorí, chce mieriť vyššie a vyššie.

Spoločnosť ASUS sa vypracovala medzi  hlavných účastníkov dramatického rastu odvetvia spotrebnej elektroniky a to aj napriek tomu, že začínala ako malý výrobca základných dosiek. Dnes v Taiwane patrí medzi popredné technologické firmy a po celom svete má viac ako 12 500 zamestnancov. Výrobky spoločnosti ASUS nájdeme takmer vo všetkých kategóriách trhu s informačnými technológiami, vrátane počítačových komponentov, periférnych zariadení, notebookov, tabletov, serverov alebo smartfónov.

V našom eshope EnergyBOSS.sk nájdete kompletnú ponuku náhradných batérií pre notebook ASUS ako aj kompletnú ponuku nabíjačiek pre notebook ASUS, klávesníc pre notebook ASUSnabíjačiek pre tablet ASUS

Hľadáte batériu pre váš notebook Asus?

Využite náš zjednodušený Návod ako nájsť batériu pre notebook ASUS

Hľadáte nabíjačku pre váš notebook Asus?

Využite náš zjednodušený Návod ako nájsť nabíjačku pre notebook ASUS

Hľadáte klávesnicu pre váš notebook Asus?

Využite náš zjednodušený Návod ako nájsť klávesnicu pre notebook ASUS

Zobrazujú sa výsledky 1–12 z 387