Xiaomi

Xiaomi Corporation je čínska elektronická spoločnosť so sídlom v Pekingu. Spoločnosť Xiaomi vyrába a investuje do smartphonov, mobilných aplikácií, notebookov a súvisiacej spotrebnej elektroniky.

Spoločnosť Xiaomi vydala svoj prvý smartphone v auguste 2011 a rýchlo získala podiel na trhu v Číne, aby sa v roku 2014 stala najväčšou spoločnosťou smartphone v krajine. Na začiatku druhého štvrťroka roku 2018 bola Xiaomi štvrtým najväčším svetovým výrobcom smartfónov , ktoré vedú na najväčšom trhu v Číne, ako aj na druhom najväčšom trhu v Indii. Spoločnosť Xiaomi neskôr vyvinula širšiu škálu spotrebnej elektroniky vrátane ekosystému inteligentného domáceho zariadenia.

Spoločnosť Xiaomi má 15 000 zamestnancov v Číne, Indii, Malajzii, Singapure a rozširuje sa aj na ďalšie krajiny vrátane Indonézie, Filipín a Južnej Afriky. Podľa Forbesu, zakladateľ a generálny riaditeľ Lei Jun má odhadovanú čistú hodnotu 12,5 miliárd USD. Je jedenástym najbohatším človekom v Číne a 118. na svete. Spoločnosť Xiaomi je štvrtou najcennejšou technologickou firmou na svete.

V našom eshope EnergyBOSS.sk nájdete kompletnú ponuku náhradných batérií pre mobil Xiaomi ako aj kompletnú ponuku klávesníc pre notebook Xiaomi.

Hľadáte klávesnicu pre váš notebook Xiaomi ?

Využite náš zjednodušený Návod ako nájsť klávesnicu pre notebook Xiaomi

Zobrazených všetkých 9 výsledkov