Panasonic

Ako nájsť správnu batériu do Aku náradia?

Spoločnosť Panasonic Corporation ( Panasonic Kabushiki-gaisha ), predtým známa ako Matsushita Electric Industrial Co., Ltd. , je japonská nadnárodná elektronická spoločnosť so sídlom v Kadome, Osaka, Japonsko.

Spoločnosť bola založená v roku 1918 ako výrobca žiarovkových zásuviek a stala sa jednou z najväčších japonských výrobcov elektroniky spoločne so spoločnosťami Sony, Hitachi, Toshiba, Pioneer a Canon Inc. Okrem elektroniky ponúka aj neelektronické produkty a služby ako služby rekonštrukcie domov. Spoločnosť Panasonic bol štvrtým najväčším výrobcom televíznych prijímačov na trhu v roku 2012.

10. januára 2008 oznámila, že zmenila svoj názov na “Panasonic Corporation”. Zmena mena bola schválená na schôdzi akcionárov 26. júna 2008 po konzultácii s rodinou Matsushita.

V našom eshope EnergyBOSS.sk nájdete kompletnú ponuku náhradných batérií pre notebook Panasonicnáhradných batérií pre Aku náradie Panasonicnáhradných batérií pre fotoaparáty Panasonic ako aj kompletnú ponuku nabíjačiek pre notebook Panasonic, nabíjačiek pre Aku náradie Panasonic,nabíjačiek pre fotoaparáty Panasonic

Hľadáte batériu pre váš notebook Panasonic?

Využite náš zjednodušený Návod ako nájsť batériu pre notebook Panasonic

Hľadáte batériu pre vaše AKU náradie Panasonic?

Využite náš zjednodušený Návod ako nájsť správnu batériu do AKU náradia Panasonic

Hľadáte nabíjačku pre váš notebook Panasonic?

Využite náš zjednodušený Návod ako nájsť nabíjačku pre notebook Panasonic

Hľadáte klávesnicu pre váš notebook Panasonic?

Využite náš zjednodušený Návod ako nájsť klávesnicu pre notebook Panasonic

Zobrazené všetky 2 výsledky