Makita

Ako nájsť správnu batériu do Aku náradia?

Makita Corporation je japonský výrobca elektrického náradia. Mosaburo Makita založil spoločnosť 21. marca 1915 v meste Anjō v Japonsku.Makita prevádzkuje továrne v Brazílii, Kanade, Číne, Japonsku, Mexiku, Rumunsku, Spojenom kráľovstve, Nemecku a Spojených štátoch. Ročný objem predaja výrobkov je okolo 3,5 miliardy dolárov.

Firma začínala s údržbou a servisom osvetľovacích zariadení, motorov a transformátorov. V apríli 1969 predstavili svoju AKU vŕtačku na batérie 6500D (prvý nabíjateľný elektrický nástroj). V decembri 1978 predstavili prvé vŕtacie ručné náradie 6010D (prvý nikel-kadmiový akumulátorový pohon). V auguste 1997 bola na Chicago Hardware Show (prvé akumulátorové náradie na báze niklu) vystavená už dobíjateľná AKU súprava 6213D. Vo februári 2005 bol k dispozícii nový AKU model TD130D (prvý model na svete ktorý používal nový lítium-iónový akumulátor).

V našom eshope EnergyBOSS.sk nájdete kompletnú ponuku náhradných batérií pre Aku náradie značky Makita ako aj kompletnú ponuku nabíjačiek pre Aku náradie Makita.

Hľadáte batériu pre Aku náradie značky Makita?

Využite náš zjednodušený Návod ako nájsť správnu batériu do Aku náradia Makita?

Zobrazujú sa výsledky 1–12 z 24