Batérie-Akumulátory

Batérie - Akumulátory: Ako nájsť správnu batériu? , Bližšie info TU

Čo je to batéria to určite každý z nás dobre vie. Je to zariadenie s ktorým sa stretávame denne. Telefóny, notebooky či bicykle na baterky to je už štandard na ktorý sme si zvykli.

Rovnako rýchlo budú samozrejmosťou aj na elektrické auta.

Mobilita je novodobým trendom a tá bez batérii jednoducho nejde. Batérie nám dali slobodu.

Umožňujú naším elektronickým pomocníkom pohodlne pracovať aj v čase, keď nie je dostupné pripojenie k energetickej sieti.

Zvykli sme si a je to fajn.

Treba si však uvedomiť, že batéria je spotrebné zariadenie. Tak ako každá vec funguje iba dočasne.

Časom sa opotrebujú a pokazia. Poznáte to. Váš mobil zrazu treba dlhšie nabíjať. Notebook už nevydrží bez pripojenia k zásuvke pracovať tak dlho ako keď ste ho kúpili.

Životnosť batérie je obmedzená na niekoľko cyklov (niekoľko stoviek nabití a vybití). V prípade že batéria stratí potrebne vlastnosti, je nutné ju vymeniť za novú.

Pri výbere najvhodnejšej batérie nie je rozhodujúca cena ale kvalita.

Prostredníctvom našej stránky EnergyBoss zabezpečujeme poradenstvo pri výbere najvhodnejšej batérie. Ponúkame modely s ideálnym pomerom KVALITA/CENA.

U nás jednoducho šmejdy nemajú šancu.

EnergyBoss predáva len tie najlepšie certifikované batérie, ktoré používajú články od najlepších výrobcov ako je Panasonic, Samsung alebo GreenCell.

V širokej ponuke nájdete skoro všetky batérie pre váš notebook, smartfón, fotoaparát, bicykel, elektrické AKU náradie, vysávač či kosačku. Stačí si len správne vybrať.

Radi vám ukážeme ako nájsť správnu batériu pre vaše zariadenie.

V našom Blogu si prečítate hromadu užitočných článkov ktoré vám priblížia fascinujúci svet energie s ktorou sa budeme čoraz častejšie v našom živote stretávať.

Zobrazujú sa výsledky 1–12 z 3132